Náš príbeh

O nás

Sme slovenský výrobca spoločenských komunikačných hier, ktorý sa v roku 2020 vybral na cestu spájania ľudí, prostredníctvom príležitosti lepšie sa spoznať, porozumieť si navzájom a zároveň sa aj zabaviť. S touto víziou sme uviedli naše hry pod značkou Spoločenská terapia. Každá hra, ktorú vyvíjame, je vytvorená s cieľom splniť to, čo sľubujeme: poskytnúť terapeutický prínos a zároveň priniesť zábavu!

Naša misia

Veríme, že každý z nás si zaslúži byť vypočutý, či už v rodine, medzi priateľmi alebo kolegami. Každý z nás si zaslúži lepšie porozumieť ľuďom, ktorí sú nám blízki, aby sme mohli posilniť naše vzťahy. Navyše veríme, že každý si zaslúži spoznať aj samého seba, pracovať na svojom osobnom raste a neustále sa posúvať vpred, aby sa stal najlepšou možnou verziou seba samého. Preto nezabúdame ani na hry pre jednotlivcov, ktoré vám pomôžu objaviť svoje vnútorné ja a zlepšiť sa vo všetkých aspektoch vášho života. Ak sa nám podarí aspoň čiastočne dosiahnuť tieto ciele, považujeme našu misiu za splnenú.

Zaviazali sme sa k lepšej budúcnosti

V dobe, keď sa starostlivosť o životné prostredie často javí len ako trik, my hráme čisto, zeleno a nebojíme sa ukázať svoje karty. V našich najnovších produktoch používame 100 % recyklovaný, biologicky rozložiteľný papier s certifikátom FSC™. Na výrobu našich produktov neboli vyrúbané žiadne stromy, aby sa vytvoril prvotný papier. Naším poslaním je dosiahnuť, aby do konca roku 2025 boli všetky naše hry 100% ekologické! Viac informácií o našom vplyve na udržateľnosť nájdete tu.

Naša autorka a zakladateľka

"Verím, že každá naša hra má neuveriteľnú silu spojiť ľudí a priniesť im zábavu a radosť. Moja vášeň spočíva v tvorbe hier, ktoré nielenže posilňujú vzťahy medzi ľuďmi, ale aj inšpirujú a podporujú ich osobný rast a rozvoj. Súčasťou môjho poslania je prinášať do sveta hry, ktoré nás nielen zabavia, ale aj inšpirujú k lepšiemu porozumeniu seba samých a sveta okolo nás. Prajem vám, aby ste v každej hre našli presne to, čo ste hľadali, a aby vaše očakávania boli naplnené."

Povedali o nás

Čo si myslíš o značke Spoločenská terapia?

Priznám sa, že už dlho som bola toho názoru, že nám na Slovensku chýba hra, ktorá by rozprúdila párty či stretávky s kamarátmi/rodinou. Keď uzrela svetlo sveta a dostala sa mi do rúk hra Spoločenská terapia , vedela som, že spolu budeme tráviť pomerne veľa času. Bolo tomu tak a musím povedať, že už všetci moji kamaráti na každom spoločnom stretnutí čakali, že z kabelky ST vytiahnem. Bolo pre nich sklamaním, keď sa to náhodou nestalo :D. Postupne som sa veľmi tešila a stále sa aj teším z každej novej hry, ktorú tieto dve nesmierne šikovné dievčatá vydajú. Už len čakám na partnerskú terapiu!

Spoločenská terapia je love brand. Všetky ich hry, či už samotná Spoločenská terapia alebo Alko terapia je skvelá aktivita pre akcie typu oslava, Vianoce, Silvester alebo iné stretnutie s rodinou či kamarátmi. Páči sa mi, že hra dáva tak trochu ľudí do nekomfortnej zóny, pretože hlavne slovenský národ sa mi zdá veľmi uzatvorený voči svojmu vnútornému svetu. Takto je to nenásilný, no oči otvárajúci zážitok pre všetkých hráčov. Ďalej Sebapoznanie je ako keby vyšši level, pretože človek čo si zakúpi túto hru sa chce naozaj spoznať a ísť do hĺbky. Naozaj skvelé pre obdobia lockdownu a iné katastrofy 30t-ých rokov, 21. storočia :D

O značke Spoločenská terapia a ich hrách si myslím, že je vytvorená niekym, koho naozaj bavilo tvoriť ju a dal do nej všetko :). Otázky a úlohy v hrách sú trefné, zábavné, nútia vás premýšľať, ísť hlbšie do svojich pocitov a myšlienok, dostať ich zo seba von a naopak prijať od ľudí okolo. Svojim známym by som ju odporúčila, ale všetci ju už so mnou hrali, takže nebolo treba :)

Hry spoločenská terapia sú veľmi zaujímavé. Vďaka nim som sa o svojej rodine, kamarátoch, ale aj sama o sebe dozvedela nové veci, nad ktorými by som sama možno vôbec nerozmýšľala. Hru odporúčam každému, avšak upozorňujem, že pri hre sa môžete dozvedieť aj „nepríjemné“ informácie. V tomto prípade odporúčam level hry nastaviť tak, že hráči dopredu odstránia z hry karty, na ktoré im nie je príjemné v danej skupine odpovedať.

Čo sa týka hry “spoločenská terapia”, najprv som to hneď odsúdil, že to bude, ako ostatné kartové, spoločenské hry.. avšak došiel výpadok instagramu a s mojim kamarátom sme si odtiaľ len tak začali dávať otázky.. 4 hodiny sme do seba hustili, bavili sa o deep veciach, ale aj si vytýkali veľa vecí.. Po dlhom čase som sa s nim bavil otvorene o jeho a mojich chybách.. a nie len, že by som odporúčal túto hru všetkým svojim kamarátom, ale ja im ju aj donesiem a zahrám si ju s nimi🤩

Čo o nás napísali média?

Rodinka.sk

Prvoplánové Človeče nehnevaj sa či sedmové karty po zahraní Rodinnej Terapie bez pochýb odložíte bokom. Táto unikátna kartová hra vám pomôže prelomiť ľady nielen s ušomranými tínedžermi ale aj predškolákmi.

Interez.sk

Spoločenská terapia je kartová hra určená pre rodinu, priateľov alebo aj kolegov. Nachádza sa v nej niekoľko typov kariet ako rozbuška, áno/nie, či zábava a presne podľa nich sú ladené jednotlivé otázky, ktoré prezradia veľa nového o vás aj o vašich spoluhráčoch.

Dnes24.sk

Hry z dielne mladej Slovenky Simony Pellegrini sú trochu iné, než by ste čakali. Tiež v nich hádžete kockou a užijete si kopec zábavy, odmenou vám však nebude pocit víťazstva, ale niečo omnoho lepšie.

Odzadu.startitup.sk

Za hrou Spoločenská terapia stoja dve kamarátky Verča a Simča. Môžeš si ju okrem partnera zahrať pokojne aj s rodinou, kamarátmi či kolegami. Dozviete sa o sebe veci, ktoré ste nevedeli a tieto informácie budú slúžiť na upevnenie vašich vzťahov.

Uprednostňujeme udržateľnosť využívaním prírodných, recyklovaných a kompostovateľných materiálov na ochranu nášho spoločného domova. Sme na ceste k 100% ekologickej výrobe všetkých našich produktov.

100% KOMPOSTOVATEĽNÉ
100%
BEZ PLASTOV
100% RECYKLOVANÝ PAPIER FSC™
100% PRÍRODNÉ MATERIÁLY

Kávový rituál so šáločkami,
ktoré to povedia za teba

Ručná práca je pravým prejavom trpezlivosti a nadšenia. V tomto kreatívnom procese nikdy nevzniknú úplne identické produkty, čo z nich robí jedinečné kúsky.

Podporujeme šikovných ľudí ako je naša talentovaná Bianka, ktorá s láskou vytvára ručne každú jednu šálku vo svojej dielničke v Bratislave.

Doprajte si krásne spoločné chvíle s týmito unikátnymi šálkami, ktoré sa istotne stanú vašimi obľúbenými spoločníkmi pri ranných či poobedných rituáloch.

"Neprestávame sa hrať, pretože starneme, ale starneme
preto, lebo sa prestávame hrať."

George Bernard Shaw
Doprava zdarma

Pri objednávke nad 75 EUR od nás získate dopravu zdarma!

100% bezpečný nákup

Nakupujte s istotou, že váš nákup je počas celého procesu objednávky bezpečný.

Zaručujeme

100% zábavu, rozvoj vzťahov a sebarozvoj pri našich spoločenských hrách

Sledujte nás na sociálnych sieťach pre viac informácií, zliav a motivácie!
FACEBOOK a INSTAGRAM

Žiadne príspevky

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!