6 zábavných spoločenských kartových hier

Chystáte sa na posedenie ku známym alebo naopak, sami očakávate návštevu a chcete pripraviť zaujímavý program? Tak si okrem dobrej hudby a občerstveniu sadnite aj k spoločenským kartovým hrám, pri ktorých si nielenže užijete kopec smiechu, ale aj sa o sebe možno niečo nové dozviete. Máme pre vás tipy na 6 zábavných spoločenských hier, ktoré si ľahko zbalíte na akúkoľvek párty a zaručia vám, že nuda určite nebude. Niektoré z nich si však naplno vychutnáte aj osamote.

Pri slove kartové spoločenské hry sa vám nemusia vybaviť iba klasiky ako je sedma, žolík či nebodaj kanasta. S tými dnes už iba málokoho ohúrite, namiesto nich skúste kreatívne poňaté kartové hry pre mladších aj starších. Vybrali sme kartové spoločenské hry, ktoré majú jednoduché pravidlá a rýchlo vás vtiahnu do deja aj vtedy, keď budete dané karty držať v ruke prvý krát.

Rodinná terapia

Ako dobre poznáte jednotlivých členov svojej rodiny? Vezmite spoločenskú kartovú hru Rodinná terapia na rodinný obed a budete všetci prekvapení, koľko sa toho dozviete. Zahrať sa môžete nielen s deťmi, ale aj starými rodičmi, strýkom či tetami. Vek skutočne v tomto smere nie je obmedzením.

Alko terapia

Chladíte už víno na dlho očakávanú párty? Tak si k nemu pripravte spoločenskú kartovú hru Alko terapia, ktorá je zaručeným spôsobom, ako sa zabaviť. Pravidlá sú veľmi jednoduché, takže všetci vaši hostia ich rýchlo pochopia a potom už nič nebráni tomu, aby ste s touto kartovou hrou prežili momenty, na ktoré budete dlho spomínať.

Spoločenská terapia

Je úplne jedno či patríte medzi introvertov alebo extrovertov, spoločenská terapia spoľahlivo spojí ľudí všetkých pováh. Ide o karty, ktoré sú zamerané na vzájomné spoznávanie sa, upevnili svoje vzťahy a samozrejme popri tom všetkom sa skvele uvoľnili a zabavili. Stačí jedna kocka a 240 kariet je pripravených na to, aby sa vám postarali o spoznanie vašich blízkych, priateľov a tiež seba samého.

Kartová hra Ranná rutina

Spoločenská hra ranná rutina je trochu iná, zvládnete si ju totiž zahrať aj sami a zefektívniť tak svoje každodenné fungovanie. A ako sa hovorí, ráno robí deň. Určená je najmä pre jednotlivcov, ale ak ju vytiahnete v spoločnosti, môžete si zábavnou formou porovnať vaše ranné zvyky a možno na nich aj niečo vylepšiť.

Terapia láskou

Terapia láskou je kartová hra určená najmä jednotlivcom. Naučí vás sebaláske a dokonca obsahuje zaujímavú výzvu na 9 dní! O tejto kartovej hre sa určite budete chcieť v spoločnosti rozprávať a môže byť zaujímavým spôsobom, ako si pomocou nej spestriť večer.

Kartová hra Sebapoznanie

Pri kartovej hre Sebapoznanie nepotrebujete publikum. Najlepšie si ju totiž užijete sami a vďaka 50 kartičkám získate motiváciu a vydáte sa na úchvatnú cestu za poznaním seba samého. Pekne krok po kroku a jednotlivých úlohách sa sebapoznaní výrazne zlepší, načo slúžia and 2 stupnice sebapoznania, ktoré nájdete v hre spolu so špeciálnymi obálkami s tajnými úlohami:)

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!