SPOLOČENSKÉ HRY, KTORÉ VÁM POMÔŽU SOCIALIZOVAŤ A KOMUNIKOVAŤ

Ľudia sú silné spoločenské tvory. Socializácia je pre nich po zabezpečení základných komodít ako jedlo alebo bývanie jednou z najdôležitejších potrieb. Upevňovanie vzťahov s našimi blízkymi a kamarátmi však nie je možné bez komunikácie. Ak preto túžite prehĺbiť partnerský vzťah, priblížiť sa k svojim deťom či nadviazať nové priateľstvá, máme pre vás riešenie v unikátnych spoločenských hrách.

 

Spoločenská Terapia je univerzálna hra pre všetkých

Spoločenská Terapia je presne ten druh zábavy, ktorý na akejkoľvek rodinnej akcii, chate či firemnej párty prelomí pomyselné ľady. Ide pritom o spoločenskú kartovú hru s cieľom nielen zabaviť, ale aj nájsť porozumenie pre samého seba a ostatných spoluhráčov. Spoločenská Terapia bola schválená terapeutom a psychológom Dušanom Fábikom ako vhodný prostriedok na trávenie času počas spoločenských posedení, osláv či náhodných stretnutí. Hra sa pritom skladá z 240 hracích kariet a jednej kocky. Tá má na sebe štyri symboly, ktoré signalizujú, z akej kategórie si máte vytiahnuť kartičku. Najviac kartičiek sa nachádza v sekcii Spoločenská terapia, pretože na úlohy z nej musia odpovedať všetci hráči. Takže už teraz si pripravte vaše reakcie na otázky typu nad čím v poslednej dobe najčastejšie premýšľate alebo čo ste v detstve neznášali a teraz to robíte.

Spoločenská hra: Spoločenská Terapia je ideálny dar pre každého

Počas hry vás však kocka môže vyzvať, aby ste si vybrali ostrú otázku z kategórie Rozbuška. A vtedy sa naozaj zapotíte, pretože sa spoluhráčom budete musieť napríklad priznať, či ste im niekedy klamali. Našťastie hustá atmosféra sa razom dokáže premeniť na veselý žúr, ak si vytiahnete kartičku z kategórie Zábava. Vďaka nej spoluhráčom vysvetlíte aj to, s akou celebritou by ste chceli stráviť jeden deň a čo by ste spolu robili. No a počas hrania Spoločenskej Terapie vás určite neminú ani úlohy zo sekcie Áno/Nie. Ako už z názvu vyplýva jednoslovne odpoviete napríklad na otázku či si viete predstaviť cestovať po svete mesiac úplne sami. Spoločenská Terapia je tak ideálnym doplnkom každej domácnosti, navyše je dostupná aj v češtine.

Prehlbujte vzťahy s deťmi vďaka Rodinnej Terapii

Na podobnom princípe je postavená aj ďalšia naša hra Rodinná Terapia. Tá sa však oveľa viac sústredí na prehĺbenie vzťahu rodiča a dieťaťa. Navyše sa pri nej dobre zabavia i starí rodičia: „Prešla som si otázky. Sú veľmi pekne formulované a zrozumiteľné, možno niektoré 7 ročné detičky hneď nepochopia, ale keď ich navedie starší človek je to v poriadku a tie ďalšie úlohy sú veľmi pekné a zábavné,“ myslí si školská psychologička MUDr. Monika Michňová.

Nechajte sa príbuznými rozmaznávať vďaka Poznáš ma?

Podobne ako aj v hre Spoločenská Terapia i pri Rodinnej Terapii na vás čakajú štyri kategórie kartičiek: Terapia, Poznáš ma? Dokážeš to? a Emócie. Najobsiahlejšia je samozrejme Terapia, v rámci ktorej budete musieť zodpovedať otázky typu, aké jedno želanie by ste si priali pre svoju rodinu. Otázky z kategórie Poznáš ma? vaše myšlienky zavedú k ideálnemu dňu podľa vašich predstáv. Navyše víťazovi tejto kategórie musia ďalší účastníci hry po jej skončení splniť jedno malé želanie. No a Dokážeš to spolu s Emóciami vás i trošku zabavia. V rámci nich budete musieť napríklad bezchybne povedať hríbik najvyhríbikovanejší či znázorniť emóciu prekvapenia.

Alko Terapia: Povinná výbava každej firemnej party a chaty

Do správnej party nálady na chate s priateľmi či firemnom teambuildingu vás zase bez pochýb dostane spoločenská hra Alko Terapia. Ide o kartovú hru pre dospelých obsahujúcu plno zábavných otázok a úloh. Otázky z kategórie Alko vás pritom nabudia fyzicky. Budete pri nich plniť úlohy typu: Pije ten, čo pozerá telenovely. Samozrejme súčasťou balenia je i manuál na rozumné požívanie alkoholu. Prestávky medzi jednotlivými kolami s nápojmi si môžete urobiť vďaka otázkam zo skupiny Terapia. V nich sa môžete napríklad dopracovať ku kartičke, ktorá vás nabáda, aby ste sa kamošom priznali, či ste niekedy boli v striptízovom klube. Hra je tak i skvelým darčekom pro blízkeho kamaráta alebo vtipného kolegu.

Nezabúdajte na Sebalásku a Sebapoznanie

Spoločenské hry v našej edícii však nie sú len pre kolektívy, ale aj jednotlivca. Socializácia a harmonické vzťahy začínajú v našom vnútri. Len vtedy, ak budete mať radi samých seba, tak vyriešime všetky ďalšie problémy. A preto je tu kartová hra Sebapoznanie. Vďaka nej lepšie pochopíte, kým ste a nájdete si čas sám na seba. Navyše vás kartičky motivujú, aby ste viac zamerali na pozitívne prežívanie bez bolesti. Skvelým doplnkom hry Sebapoznanie je hra Terapia láskou. Tá sa okrem sebapoznania zameriava najmä na sebalásku. Tú získate vďaka 9-dňovej výzve. Po jej absolvovaní už nebudete mať problém hovoriť NIE a naučíte sa k sebe pristupovať s láskou. Aby ste po skončení oboch hier nevyšli z cviku, je ideálne si k nim zaobstarať aj kartičky Ranná rutina. Vďaka nej pre vás už rána nebudú hektickým rýchlikom, ale momentom, kedy sa začnete meniť na svoje dokonalé JA. Všetky tri kartové hry pre jednotlivca tak dokážu váš život zmeniť na miesto plné zázrakov a pozitívnych momentov. Preto sú tieto kartičky vhodné i ako darček pre naše vyťažené mamičky či partnerky, ale takisto pre každého, kto chce najbližšie roky prežiť s úsmevom na tvári.

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!