Narodeniny manželky, priateľky či matky sú špeciálne príležitosti, ktoré si zaslúžia náležitú pozornosť. Podobné to je i v opačnom prípade, teda keď chcú ženy potešiť mužov. Nájsť vhodný darček na narodeniny v dnešných podmienkach nekonečných možností je naozaj ťažké. Malé prekvapenie s nápadom však nemusí hneď zruinovať váš rozpočet, stačí ak stavíte na špeciálny narodeninový darček s nevyčísliteľnou pridanou hodnotou.

Narodeninový darček pre ženu plný lásky

 

Asi najťažšie je vybrať vhodný narodeninový darček pre ženu. Taký, ktorý nebude prvoplánový, lacný a všedný. Taký, ktorý jej už pri prvom pohľade povie, že ho kupoval človek s láskou preto, lebo mu na obdarovanej dáme naozaj záleží. Všetky tieto predpoklady spĺňajú kartové hry pre jednotlivca Terapia Láskou a Sebapoznanie. Vďaka ním si vaša partnerka nájde vzácny čas pre seba a naučí sa milovať samu seba aj s nedostatkami. Obe hry totiž obsahujú kartičky s úlohami a otázkami, ktoré hráča prevedú procesom sebapoznania a sebalásky. Po skončení hry sa tak z nich stane nový človek s inovatívnym pohľadom na život.

 

Vtipný narodeninový darček pre muža

 

Sebapoznanie a Terapia Láskou je tiež vhodný narodeninový darček pre muža. No ak máte doma skôr milovníka piva a dobrej nálady, tak ho bez pochýb poteší aj spoločenská hra Alko terapia. Táto unikátna kartová hra dostane vďaka otázkam typu: Koľko ľudí v miestnosti by si chcel pobozkať? či úlohám:  Osoba, ktorá drží v ruke mobil, pije! Do varu nespútanej zábavy každú partiu na chate či v piatok večer v krčme pri pive. Preto je Alko terapia skvelý typ na vtipný narodeninový darček pre muža.

Oslávte narodeniny Spoločenskou terapiou

Spoločné stretnutia s priateľmi či rodinnými príslušníkmi môžete oživiť aj hrou Spoločenská Terapia. Táto jedinečná komunikačná hra zložená z kategórii: Terapia, Rozbuška, Áno/Nie a Zábava vám okrem momentov  plných smiechu prinesie i chvíle revolučných zistení. Vedeli by ste napríklad hneď teraz odpoveď vašej priateľky na otázku, čo najhodnotnejšie ju naučili jej rodičia? Ak nie, tak Spoločenská Terapia vám otvorí obzory a privedie váš vzájomný vzťah na inú úroveň. Preto je kartová hra Spoločenská terapia ideálny narodeninový darček pre priateľku, manželku, ale aj rodičov

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!