Prečo si kúpiť Spoločenskú terapiu?

Dlho sme hľadali hru, vďaka ktorej by sme si s našimi blízkymi viac rozumeli, ale zároveň zažili kopec zábavy. Vždy nám v hrách, ktoré už existovali niečo chýbalo a bavili nás len chvíľu. Postupom času sme zhodnotili, že vyrobiť si vlastnú hru, ktorá bude obsahovať všetky prvky, ktoré nám v iných hrách chýbali, nie je vôbec zlý nápad. A tak prišla na svet kartová hra Spoločenská terapia. Prečo si teda našu hru Spoločenská terapia kúpiť a v čom je iná od ostatných hier?

Zažijete kopec zábavy

 • v kartových hrách, nám vždy chýbal prvok zábavy. Hry boli moc hĺbavé, moc vážne, až vás unudili a po dvoch hrách, ste sa kartičiek už viac nedotkli. Práve preto sme do našej Spoločenskej terapie doplnili veľa zábavy a to najmä kartičkami ZÁBAVA. Je tam plno smiešnych úloh a otázok, ktoré ak splníte nebudete vedieť udržať svoj smiech na uzde.

Spoločenská terapia prináša špeciálne karty

 • ďalší prvok, ktorý sme márne hľadali v iných hrách bolo prekvapenie. Nikdy nevieš, čo si vytiahneš, nikdy nevieš čo más čakať. Práve to je na hraní také úžasné, no nie? Preto sme vytvorili špeciálne karty, ktoré sú rozdelené do 4 kategórií. Každá jedna z nich je špecifická a zameraná na vytvorenie inej emócie počas hrania:
   • kategória TERAPIA – otázky, ktoré vás prinútia odpovedať na otázky, ktoré o vás prezradia aj to, čo ste o sebe nevedeli
   • kategória ÁNO/NIE – rýchle otázky, ktoré hru urýchlia a dodajú jej hracie tempo
   • kategória ZÁBAVA – smiech, slzy – presne toto zabezpečuje táto kategória, ktorá je plná vtipných úloh a trápnych otázok
   • kategória ROZBUŠKA – riziková kategória, ktorá v labilných skupinkách vyvolá veľmi ľahko oheň. Ustojí to len silná partia, ale veď predsa, ako sa hovorí – je to len hra. Tak čo, zvládne to vaša skupinka?

V spoločenskej terapii nehľadajte víťaza

 • v našej kartovej hre Spoločenská terapia by ste zbytočne hľadali, za akých okolností sa stanete víťazom. Naša hra víťaza nemá alebo inak povedané, víťazom ste všetci, kto hru hráte. Vyhráte totižto kopec zábavy, zlepšíte si komunikáciu, získate bližšie vzťahy s hráčmi a dozviete sa kopec nových informácií o svojich blízkych, čo ste o nich netušili.

Zlepší vám komunikáciu

 • ak ste introvert alebo človek, ktorý sa hanbí o sebe hovoriť pred druhými, táto hra je i pre vás, nebojte sa. Otázky sú vytvorené tak, aby aj ten najväčší hanblivec dokázal odpovedať tak, že bude so sebou spokojný/á. Na svoje si prídu najmä ľudia, ktorí rozprávajú radi, pretože si konečne budú môcť povedať svoje pocity, skúsenosti a životné príhody, vďaka špeciálnym kartičkám.

Hlavným mottom, ktoré chceme, aby si so sebou odniesli hráči Spoločenskej terapia je, že ide o NEOBYČAJNÚ KARTOVÚ HRU, ktorá je vytvorená preto, aby ste sa vďaka nej smiali, plakali a prežívali emócie, ktoré si za bežných okolností nedovolíte pred svojou rodinou, kamarátmi, či kolegami ukázať. Pre viac informácií o Spoločenskej terapii nezabudnite sledovať naše sociálne siete. Nájdete nás na Facebooku a Instagrame.

 

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!