POSUŇTE LEVEL SEBAPOZNANIA NA VYŠŠIU ÚROVEŇ

Súčasný svet ovládnutý technológiami zamestnáva našu myseľ natoľko, že často zabúdame rozmýšľať o tom, či sme vnútorne naplnení. To, čo sa skrýva v našej duši nakoniec vypláva na povrch v kritických momentoch, po ktorých veľakrát upadáme do depresie, pretože nám chýba vnútorná harmónia. Šťastie pre každého znamená niečo iné, no na to, aby sme ho dokázali naplno precítiť je potrebná sebaláska. Správnu cestu ako ju dosiahnuť vám pomôže ukázať spoločenská hra Sebapoznanie.

Nalaďte sa hneď ráno pozitívne

„Kartičky z hry ma posúvajú od rána – začínam deň pozitívne a s úsmevom,“ píše Viera, ktorej Sebapoznanie dokázalo ukázať, ako si môže vychutnávať aj bežný deň naplno. Špeciálne kartičky totiž pomáhajú jednotlivcovi k tomu, aby sa spoznal a začal žiť bez limitov, ktoré si často vytvára vo svojom vnútri. Otázky a myšlienky, ktoré sú na nich uvedené napomáhajú v búraní osobných bariér a budovaní pozitívneho nastavenia: „Ďakujem za slová a myšlienky, ktoré sa vytrácajú z všedného dňa,“ hovorí ďalej Viera.

Neskrývajte sa pred hlbokými myšlienkami

Slová Viery naplno potvrdzuje i Dominika: „Elegantné prevedenie aj hlboké myšlienky, teda ak sa človek zastaví a zamyslí. Vždy je to o práci jednotlivca a hra je veľmi zaujímavá pomôcka plná otázok, nie odpovedí. To si nesieme v sebe každý sám,“ uvádza svoje pocity zo Sebapoznania Dominika. Ak aj vy uvažujete nad tým, prečo ste si nesplnili tajné sny a čo ste sa naučili zo svojich životných chýb, no nikdy ste nedospeli k odpovedi, je práve táto kartová hra skvelým nástrojom na zmenu.

Úlohy, ktoré ti ukážu správny smer

Okrem otázok, ktorých cieľom je nájsť odpovede o vašom pravom JA, sú súčasťou hry i úlohy. Tie sú vytvorené tak, aby vám dopomohli k sebapoznaniu a ukázali správny smer. Vďaka ním začnete pracovať na vyčistení vzťahov s okolím aj nastavením plánu ako postupnými krokmi zmeníte svoj život k lepšiemu: „Som rada, že je konečne na slovenskom trhu tento typ hry, super koncept aj otázky na zamyslenie, ktoré dokážu posunúť level sebapoznania na vyššiu úroveň,“ myslí si Rebeka, ktorá si už Sebapoznanie zahrala a odporúča ho i ostatným.

Hra na celý život

Kartová hra Sebapoznanie obsahuje celkovo 50 kartičiek s otázkami doplnenými o životné múdrosti známych osobností a úlohami dopomáhajúcimi dopracovať sa k želanému cieľu – koncu hry, vďaka ktorej začnete na seba samého nazerať inými očami. Dôležitou súčasťou hry sú i tri obálky, ktoré otvárate na jej začiatku, konci i počas nej. Všetky poznatky je vhodné zapisovať si do notesu, aby ste sa k ním vedeli vrátiť, pretože prijatie samého seba sa deje celý život a spoločenská hra Sebapoznanie tak bude vašim skvelým pomocníkom v akejkoľvek osobnej etape.

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!