Kartové hry, ktoré prelomia ľady

Kartové hry nemusia byť len o klasických sedmách či žolíkoch. Na dovolenku, hory či kúpalisko si do tašky môžete pribaliť aj Spoločenskú Terapiu. Táto kartová hra je výnimočná najmä preto, lebo prelomí pomyselné ľady medzi vami a vašim partnerom, rodinnými príslušníkmi, kamarátmi aj kolegami.

Spoločenské kartové hry na upevnenie vzťahov

Spoločenská terapia je unikátna spoločenská hra, pri ktorej sa odpovedá na otázky. Tie však veľakrát donútia súťažiacich hovoriť o veciach odhaľujúcich ich vnútro. Na základe toho sa lepšie spoznáte a budete sa vedieť vzájomne oveľa viac priblížiť i v reálnom živote. No kartové spoločenské hry tohto druhu nie sú len o vážnych témach, ale aj zábave.

Zábavná kartová hra

Spoločenskú terapiu okrem otázok z hlavnej kategórie Terapia, na ktorej otázky budú musieť zodpovedať všetci súťažiaci, obsahuje aj zábavné kartičky označené Rozbuška, Áno/Nie a Zábava. No a práve Zábava do vašej obývačky prinesie humorné situácie, počas ktorých budete musieť napríklad vašim spoluhráčom vysvetľovať, aké položky by ste sa hanbili vyložiť na nákupný pás. Uvoľnenú atmosféru do varu zas dostane Rozbuška. V nej sa totiž nachádzajú kartičky s otázkami na telo typu: „Čo protizákonné ste kedy urobili?“. Vďaka tomu sa razom vaša nočná párty na terase premení na miesto činu plné nečakaných priznaní.

Kartová hra na cesty a party

Aj vďaka týmto benefitom sa Spoločenská Terapia teší veľkej obľube. Napríklad známa česká youtuberka Tinka Třešničková ju rada hráva po večeroch so svojimi priateľmi. Spoločenskú Terapiu majú radi aj slovenské speváčky Mária Čírová a Dominika Stará. No a my pripomíname, že so Spoločenskou Tarapiou si môžete spríjemniť večer nielen doma, ale kamkoľvek sa pohnete. Je spratná, takže ju hravo vložíte do kabelky a vyberiete v bare pri dobrom jedle a pive. Zmestí sa tiež do príručnej batožiny a tak si s ňou viete skrátiť chvíle na pláži či v lietadle.

Netradičný darček pre každého

Spoločenská kartová hra tak do vašich životov prinesie nový pohľad na komunikáciu i ľudí okolo vás. Navyše s ňou môžete zažiť kopec vtipných príhod nielen počas samotnej hry, ale napríklad i v prípade, keď sa vám počas prenášania kartičky rozlezú všade naokolo. No a v neposlednom rade predstavuje aj netradičný darček pre každého. Veď napokon sa z nej tešia nielen mladšie, ale aj staršie vekové kategórie. Potešíte ňou tak kamarátku, priateľa, ale aj rodičov, ktorí počas jesene života najviac ocenia príjemné popoludnie strávené s vami a spoločnosti komunikácie naživo vďaka tejto jedinečnej kartovej hre.

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!