KARTOVÁ HRA RODINNÁ TERAPIA ZABAVÍ A UPEVNÍ VZŤAHY

Základom každého úspešného vzťahu je komunikácia. Rozhovor s kamarátmi, súrodencami alebo rodičmi nám dáva pocit istoty. Vďaka nemu vieme, že sa nielen v ťažkých chvíľach máme na koho obrátiť. Budovanie vzájomných vzťahov je tak alfou a omegou pre úspešné fungovanie každého z nás. Preto, ak máte ťažkosti s nadväzovaním vzťahov s vašimi deťmi a príbuznými, zabaľte im pod stromček spoločenskú hru Rodinná terapia.

Upevnite vzťahy a zabavte sa

Dokázali by ste bez chyby povedať hríbik najvyhríbikovanejší? Ako by ste znázornili šťastie? A čo vaša dcéra? Ako by podľa nej vyzeral váš ideálny deň? Aj odpovede na tieto otázky dostanete, keď sa spolu ponoríte do unikátnej hry Rodinná terapia. Vďaka novým zisteniam o vašej rodine, ktoré prostredníctvom nej odhalíte, môžete lepšie pochopiť aktuálne prežívanie vašich detí a ostatných príbuzných. Hra je tak skvelou pomôckou nielen na zahnanie nudy počas dlhých chvíľ, ale aj prostriedok na upevnenie vzájomných vzťahov.

Nazrite do duše vašich najbližších

Kartová hra Rodinná terapia je založená na komunikácii. Na špeciálnych kartičkách v štyroch kategóriách s názvami: Terapia, Dokážeš to? Poznáš ma? a Emócia nájdete zaujímavé otázky týkajúce sa pocitov a presvedčení vašich blízkych. Vďaka ním sa prepracuje do hĺbky ich duše a dozviete sa aj to, čo by vám možno nikdy sami od seba nepovedali.

Zimné večery v spoločnosti hry

Spoločenská hra dohromady obsahuje až 160 takýchto kartičiek a jednu hraciu kocku. Je ľahká a spratná, takže ju rýchlo zabalíte do kabelky a vytiahnete na dovolenke či silvestrovskej party. Do kolektívu vašich najbližších vďaka nej prinesiete cenný artikel, ktorý vám pomôže napraviť staré sváry a posunúť vzájomné vzťahy do iného svetla. Navyše spoločne strávite príjemné chvíle, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!