Čo potrebuješ vedieť o novej verzii hry ALKO TERAPIA 2.0?

Alko terapia 2.0 (druhé vydanie) je vynovená kartová hra, ktorá prináša do sveta zábavy a komunikácie nové a vylepšené prvky. Táto verzia hry má aktualizované otázky, nový moderný dizajn a vyššiu kvalitu materiálov, vrátane väčšej a pevnejšej krabičky, vďaka čomu si ju môžete vziať so sebou kdekoľvek.

Alko terapia teraz predstavuje svoju novú eko verziu – Eko friendly game. Tento výrobok bol navrhnutý a vyrobený v súlade s najprísnejšími ekologickými normami, ktoré sa týkajú etického a zodpovedného získavania surovín. Pri výrobe tejto hry bola zohľadnená nielen kvalita a zábava, ale aj ohľaduplnosť voči životnému prostrediu.

Každý komponent hry – karty, krabička a všetky ďalšie súčasti – boli vybrané s dôrazom na ekologické materiály a procesy. Zabezpečili sme, aby suroviny pochádzali z trvalo udržateľného hospodárenia a ich získavanie neohrozovalo životné prostredie.

Okrem toho sme sa zamerali aj na bezpečnú a ekologickú likvidáciu produktu. Aj keď sa hra Alko terapia snaží priniesť zábavu a potešenie, nechceli sme, aby za ňou zostával negatívny vplyv na prírodu. Preto sme pri návrhu výrobku a výrobných procesoch venovali veľkú pozornosť minimalizácii odpadu a možnostiam recyklácie.

Veríme, že Alko terapia ako Eko friendly game bude nielen zdrojom zábavy a komunikácie, ale aj príkladom, že je možné vytvoriť produkt, ktorý prináša radosť a zábavu, zatiaľ čo sa staráme o životné prostredie.

Ako vždy, Alko terapia 2.0 je prispôsobiteľná preferenciám účastníkov. Aj keď názov hry naznačuje spojenie s alkoholom, môžete ju hrať aj bez alkoholu a dodržiavať tak pitný režim. To znamená, že všetci sa môžu plne zapojiť do hry a užívať si ju bez ohľadu na to, či preferujú konzumáciu alkoholu alebo nie.

Alko terapia 2.0 je spoločenská hra, ktorá v sebe skrýva veľa zábavy, interakcie a vzájomného približovania sa. Je určená pre všetkých, ktorí chcú zažiť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov, kolegov či rodiny. Uvoľnite sa, pustite sa do hry a nechajte Alko terapiu 2.0 vytvoriť výnimočné a nezabudnuteľné zážitky pre vás a vašich blízkych.

Získaj
10% zľavu!

Prihlás sa k odberu našich noviniek a získaj 10% zľavu na všetky nezľavnené produkty, okrem šálok!